Навчально-польові збори

Нещодавно  у рамках навчально-польових зборів, виконання учнями (юнаками) 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

13:00 19.04.2017

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило про проведення з 3 квітня 2017 року конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

10:50 14.04.2017

«Злітали ракети у небо»

Сьогодні, 12 квітня, працівники Коропського регіонального історико-археологічного музею та меморіального музею Миколи Кибальчича – відділу  Коропського регіонального історико-археологічного музею підготували для гуртківців районного центру дитячої та юнацької творчості та семикласників Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка тематичний захід з нагоди дня ракето-космічної галузі.

14:34 12.04.2017

Планується проведення спільного семінару для представників громадських формувань та адміністраторів ЦНАП

Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області планується проведення спільного семінару для представників громадських формувань та адміністраторів ЦНАП,

10:15 11.04.2017

Екскурсія для вихованців ДНЗ "Дзвіночок"

В рамках програми «Музей – дитячому садку» сьогодні, 10 квітня, була проведена незвична екскурсія для вихованців другої старшої групи Коропського ДНЗ «Двіночок».

15:23 10.04.2017

Засідання виконавчого комітету селищної ради

10 квітня  голова Коропської селищної ради Віктор Журавель провів засідання виконавчого комітету селищної ради, на  якому  розглядалися питання про перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення КП «Вода». Селищний голова звернув увагу також на питання щодо завершення опалювального сезону періоду 2016-2017 років.

15:08 10.04.2017

Нагорода «За оборону Донецького аеропорту»

Сьогодні  в с. Краснопілля перед будинком культури, де встановлена меморіальна дошка Самусю Геннадію Васильовичу, який загинув виконуючи свій патріотичний обов’язок в зоні АТО, представники військової частини, де проходив службу наш земляк,  вручили його рідній сестрі Олені Дорошенко  нагрудний знак «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

16:33 07.04.2017