Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

31 травня 100-річний ювілей зустріла Матрона Вуколівна Сміян

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. 31 травня  100-річний ювілей відзначила мешканка  с.Нехаївка  Матрона  Вуколівна  Сміян.

   До світлої оселі жінки, аби вручити подарунки та побажати усіляких гараздів, завітали представники місцевої влади,  велика родина, односельці.

   Заступник селищного голови Коропської селищної ради Василь Кравченко побажав Матроні Вуколівні міцного здоров’я, миру, добробуту, уваги і поваги від дітей, внуків, правнуків та праправнуків.

   Староста Нехаївського старостинського округу Сергій Саводченко, начальник управління соціального захисту населення Коропської райдержадміністрації Микола Колодко,  директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської райдержадміністрації Олександр Лаврик приєдналися до вітань та вручили ювілярці подарунки.

  Незважаючи на поважний вік, усі вітання Матрона Сміян приймала особисто: в свої 100 років ця чарівна жінка живе і обслуговує себе сама, може ще давати поради по господарству своїм рідним, має добрий слух та зір,ніколи не говорить про проблеми чи свої хвороби, а пригадує лише добрі випадки прожитого життя сім’ї, є душею та берегинею роду, про що в один голос говорить вся велика рідня: діти, шестеро онуків, дев’ять правнуків та четверо праправнуків.

  Тож, шановна ювілярко, ще раз у ваш сторічний ювілей прийміть щиросердні слова привітань та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!

 

 

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради« повернутися до списку новин