Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

23 травня в приміщенні Коропської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету

 На початку засідання  Віктор Іванович представив новопризначених керівників  відділів: фінансового управління селищної ради – Наталію Басанець

та відділу соціального захисту населення селищної ради - Ларису Ларченко. Всі дружно привітали нових колег та побажали плідної праці на ниві місцевого самоврядування.

   Першим питанням заслухали звіт заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Олега Мельохи про хід виконання робіт по благоустрою у весняний період. Було відмічено, що більшість підприємств, організацій  проводить роботи по наведенню належного санітарного стану  на закріплених та прилеглих територіях. Постійно проводяться роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, роботи по благоустрою вулиць, парків,  квітників, кладовищ. У квітні проводився суботник з прибирання лісових масивів біля населених пунктів об’єднаної громади.

  Про роботу відділу державної реєстрації  прав на нерухоме майно  слухали інформацію начальника відділу Ольгу Євтушенко щодо виконання повноважень, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,  яка  також повідомила, що  станом на 20. 05. 2017 р.  розглянуто та зареєстровано 1754 заяви щодо державної реєстрації прав на земельні ділянки, житлові будинки, договори оренди землі.

 Розлянули  питання про погодження штатного розпису КП «Благоустрій», про передачу в оренду нерухомого майна, про погодження калькуляції вартості послуг по виготовленню штахетника. Головний спеціаліст земельного відділу селищної ради Лариса Дорошенко пояснила  ситуацію щодо  питання про погодження акту прийомки-передачі межових знаків на зберігання без підпису суміжного землекористувача, секретр ради Людмила Гавриленко ознайомила присутніх з    розглядом  подань підприємств та заяв громадян.

  Пропозиції членів виконкому були взяті до відома.

 

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради

 « повернутися до списку новин