Вчора в КСК «Аполлон» пройшов півфінал Чемпіонату області з футзалу

Лісовик-Єдність - Кремінь 6:2
Короп - Фрунзівець 4:2

1. Короп 9
2. Лісовик-Єдність 4 (9:7)
3. Фрунзівець 4 (9:8)
4. Кремінь 0

Олег Сагань в інтерв’ю  «Коропщині спортивній» сказав:

- Хотілось порадувати наших глядачів, вийти у фінал. А група в нас найсильніша. Не все получалось зі складом, ряд гравців не могли приїхати – і своїх і чужих. І тому я дуже вдячний нашій старій конотопській гвардії: Едуарду Ожогу, Олександру Дяковському, Дімі Груші, іншим хлопцям. Допомогли, так боролись – кидались і під м’яч і під суперників, не щадили себе. До речі, ряд гравців, які грали за нас в минулому році, перекупили інші команди. Значні кошти пропонували Ожогу, Дяковському. Та відповідь була одна – гроші не головне, граємо тільки за Короп.

Дуже сильно зіграв воротар Артем Козачок. Перед півфіналом ця позиція здавалась найслабшою – та Артем зіграв надійно, сміливо. В окремі моменти демонстрував дива реакції!

Я дуже вдячний глядачам – які підтримували нас! Вдячний за допомогу Володимиру Куніцину та Юрію Козачку!

Ми вийшли з дуже сильної групи. Уяви, найсильніша команда минулого десятиліття – Фрунзівець – тільки на третій позиції.

Фінал відбудеться наступної неділі, 27 лютого.

Гратимуть: ФК Короп, Лісовик-Єдність Плиски, Будівельник Ніжин, Штурм Дмитрівка, Білі роси Понорниця, Фортуна Ніжинське.

Приїзд команд – до 10.00.

Урочисте відкриття фіналу за участі Голови асоціації футболу Чернігівщини Геннадія Прокоповича та Голови Коропської громади Володимира Куніцина.

Початок змагань – 10:30.