Служба безпеки України

На Чернігівщині двох поліцейських, яких СБУ затримала на хабарі, засуджено до 5 років ув’язнення

Двох поліцейських групи швидкого реагування Прилуцького відділу поліції Чернігівської області, яких Служба безпеки України викрила на одержанні неправомірної вигоди, засуджено до 5 років позбавлення волі. Співробітники СБУ задокументували, що посадовці вимагали гроші від місцевого жителя за непритягнення до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані.

13:38 11.03.2020

На Чернігівщині попередили нелегальне вивезення до Росії комплектуючих до радіолокаційних станцій

Незаконне переправлення до Росії комплектуючих до військових радіолокаційних станцій попередила у Чернігівській області контррозвідка Служби безпеки України у взаємодії з прикордонниками.

13:33 11.03.2020

У місті Носівка на Чернігівщині виявлено і припинено ретрансляцію російських телеканалів

Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України у двох громадських закладах м. Носівки припинено трансляцію шести російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України.

12:14 14.02.2020

У Чернігові СБУ блокувала діяльність адміністратора сепаратистських груп у соціальних мережах

Служба безпеки України викрила та припинила у Чернігові діяльність проросійського агітатора, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали. Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що мешканець обласного центру створював та адміністрував у соцмережах, у тому числі заборонених у нашій країні, сепаратистські групи та сторінки.

11:53 24.01.2020

Контррозвідка СБУ викрила привласнення понад 32 мільйони бюджетних коштів під час виконання держоборонзамовлення

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2017-19 років власник одного з чернігівських комерційних підприємств уклав два договори з Міноборони загальною вартістю понад 100 мільйонів гривень.

09:19 24.01.2020

У Чернігові СБУ блокувала підпільне виробництво та збут сурогатної алкогольної продукції

В Чернігові Служба безпеки України спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Чернігівській області викрила та припинила підпільне виробництво і продаж великої партії небезпечної для життя й здоров`я громадян контрафактної алкогольної продукції.

12:48 18.12.2019