Слідчого поліції з Чернігівщини засуджено за корупцію

Дата: 24.01.2020 09:20

За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.

Співробітники СБУ задокументували, що слідчий вимагав кошти від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за фактом дорожньо-транспортної пригоди, де є постраждалі.

Здирника затримали влітку 2018 року під час отримання хабара. Деснянський районний суд Чернігова визнав слідчого винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у виглядів 5 років 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах терміном на два роки.

Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін. Вирок набув законної сили.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)