Служба безпеки України

Викритому СБУ проросійському пропагандисту повідомлено про підозру

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно іноземного громадянина, який поширював через Інтернет матеріали з пропагандою війни.

14:56 02.02.2021

На Чернігівщині СБУ викрила посадовців патрульної поліції на збуті амфетаміну та канабісу

Служба безпеки України викрила поліцейського та  інспектора сектору реагування патрульної поліції одного з відділів Головного управління Національної поліції у Чернігівській області на збуті наркотиків і психотропів.

16:25 27.01.2021

Вступайте до вищих навчальних закладів СБУ!

Кожен може обрати майбутню професію, але краще обрати справжнє покликання. Тож якщо ви вже вирішили, що мрієте служити Україні і захищати її безпеку, – вступайте до вищих навчальних закладів СБУ!

16:10 22.01.2021

СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни

Протягом 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донараховано понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень.

16:05 22.01.2021

На Чернігівщині СБУ викрила порушення екологічних норм під час утилізації промислових відходів

Служба безпеки України викрила схему незаконної утилізації шкідливих відходів промислового виробництва на території однієї з окремих територіальних громад Чернігівської області.

12:49 13.10.2020

Контррозвідка СБУ задокументувала чергову спробу вербування українців спецслужбами РФ

Контррозвідники Служби безпеки України зафіксували спробу втягнення спецслужбами Російської Федерації мешканця одного з прикордонних районів Чернігівської області до конфіденційної співпраці на шкоду державній безпеці України.

14:06 07.10.2020

У Чернігові СБУ викрила корупційний механізм в Управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції

Співробітники Служби безпеки України викрили на системній корупції начальника відділу Управління державної архітектурно-будівельної інспекції  в Чернігівській області.

08:13 14.09.2020