Служба безпеки України

У Чернігові СБУ блокувала діяльність ботоферми, яку адміністрували з країни-агресора

Кіберфахівці Служби безпеки України у Чернігові припинили діяльність ботоферми. Діями виконавців, які використовували майже 2,5 тисячі бот-акаунтів, дистанційно керували організатори з РФ.

20:49 22.05.2021

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині (відео)

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.

13:52 07.05.2021

СБУ закликає українців особливо дбати про безпеку під час свят

Напередодні Великодніх і травневих свят Служба безпеки України закликає громадян бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки. Адже щороку у цей період традиційно посилюється російська пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

16:25 29.04.2021

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

14:44 16.04.2021

Збитки державі становлять 80 млн грн: СБУ викрила оборудку із землями сільгосппризначення

Служба безпеки України викрила протиправний механізм привласнення 5 тис. гектарів державних земель сільськогосподарського призначення. Процедуру відчуження «супроводжували» посадовці Держгеокадастру, які діяли на замовлення менеджменту великого агрохолдингу.

17:32 06.04.2021

СБУ задокументувала масштабну схему розкрадання коштів Укрзалізниці на ремонті об’єкта критичної інфраструктури

Служба безпеки України викрила масштабну протиправну схему розкрадання держкоштів АТ «Укрзалізниця». Гроші були виділені на утримання одного з об’єктів критичної інфраструктури залізничної галузі.

10:34 23.02.2021

Контррозвідка СБУ припинила діяльність групи посадовців, які незаконно легалізували іноземців

Контррозвідники Служби безпеки України на Чернігівщині викрили і припинили діяльність групи посадовців, які займались протиправною легалізацією іноземців. «Клієнти» - вихідці з держав так званого «міграційного ризику» та країни-агресора.

12:50 12.02.2021