На Чернігівщині двох поліцейських, яких СБУ затримала на хабарі, засуджено до 5 років ув’язнення

Дата: 11.03.2020 13:38

Двох поліцейських групи швидкого реагування Прилуцького відділу поліції Чернігівської області, яких Служба безпеки України викрила на одержанні неправомірної вигоди, засуджено до 5 років позбавлення волі. Співробітники СБУ задокументували, що посадовці вимагали гроші від місцевого жителя за непритягнення до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані.

У грудні 2016 року правоохоронці затримали поліцейських у службовому автомобілі під час отримання всієї суми хабара.

Відповідно до вироку суду обох затриманих визнано винними у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Фігурантам призначено покарання у виглядів 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавленням спеціальних звань та позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах терміном на два роки. Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін. Вирок набув законної сили.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області