23 квітня - Всесвітній день книги та авторського права

Дата: 22.04.2021 08:41

Є безліч дат, які відзначаються в Храмі Книг, бібліотеці: професійні, літературні, ювілейні  А завтра, 23 квітня, свято, яке напряму і опосередковано НАШЕ! БІБЛІОТЕЧНЕ! - Всесвітній день книги та авторського права.

Книга і бібліотека − слова, що нероздільно поруч, авторське право, його захист − теж має відношення до нас, адже в ра        йонному творчому клубі  «Первоцвіти Коропщини» за майже 20 років його роботи  місцеві автори видали близько 100 книг. Нехай вони не настільки відомі і читаючі, але це справжній літературний  скарб нашого краю, це велика сторінка літературного краєзнавства.

КЗ  «Публічна бібліотека»  нагадує вам про те, що сьогоднішній вечір можна провести наодинці з книгою. А книгу − вибрати в нашій бібліотеці на ваш смак.

За інформацією КЗ «Публічна бібліотека»