Книга: «Джерело» Айн Ренд

Дата: 08.04.2021 10:12

Фото без описуМи менше стали читати паперову книгу і більше поринули у світ комп'ютера. Від цього трохи черствіють наші душі, ми розучуємось задушевно спілкуватись , меркнуть запальні вогники в наших очах. Нас поглинає епоха збайдужіння. Цьому можна зарадити. Від цього існують ліки. Дозвольте вам їх запропонувати: світовий бестселер «Джерело», Айн Ренд - авторки знаменитого трикнижжя «Атлант».

Головний герой роману «Джерело» − талановитий архітектор, людина глибокого складу розуму − намагається відкрити очі оточенню, переконує в абсурдності ситуації в системі, має власну думку на те, що відбувається довкола, вважає суспільство хворим і намагається всіляко зарадити і протистояти.

Що вчинить герой?

Та чи справді можна переробити чийсь світогляд?

Зацікавились? Книга «Джерело» Айн Ренд зачекалася вас на поличці в бібліотеці, тож зустріньтеся з нею.

Хочемо додати, що цю книгу варто читати під час важких думок, занепаду сил − вона додасть снаги, наповнить життєдайною енергією та допоможе відростити невидимі крила, що допоможуть вам злетіти і  рухатися вперед.

За інформацією Публічної бібліотеки
Коропської селищної ради