4-10 грудня Український Інститут Книги проводить Національний тиждень читання

Дата: 01.12.2023 12:23

Це Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція, мета якої – об’єднати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.

Гасло Акції ­– «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями та демонструє силу єднання українців, згуртованих перед труднощами.

КЗ « Публічна бібліотека» Коропської селищної ради долучається до акції і бере участь в Національному тижні читання.

Із 4 до 10 грудня на сторінці бібліотеки буде активізований флеш бук, де щодня рекламуватимуться книги з фонду бібліотеки, які вразили змістом, або які висвітлюють нашу історію, культуру, які варто прочитати кожному українцю.

Впродовж цього тижня будуть проведені заходи зі школярами, аби зацікавити їх читанням.

А до 130-річчя Миколи Хвильового буде підготовлений і записаний етер на радіо  Короп-ФМ «Феномен Миколи Хвильового», який прозвучить 9-10 грудня на хвилі 101,6.