Податкові новини

Обережно: шахраї!

Коропська ДПІ Менського управління ГУ ДПС у Чернігівській області попереджає про збільшення кількості випадків шахрайських дій, здійснених злочинцями під виглядом працівників органів державної податкової служби.

10:29 16.10.2019

За яких критеріїв  є ризик потрапити до плану-графіку документальних перевірок податківців?

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області наголошують, що планові документальні перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог податкового законодавства здійснюються при наявності податкових ризиків щодо несплати сум податків, зборів, які визначаються системою ризикоорієнтованого відбору ДПС України.

08:06 16.10.2019

Отримуючи зарплату «в конверті», можете залишитись без пенсії в майбутньому!

Заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Більшість роботодавців області працюють у законодавчому полі. Але є й такі, що надають перевагу виплаті «тіньових» зарплат, мінімізуючи сплату єдиного соціального внеску та як наслідок, позбавляючи своїх працівників у майбутньому отримати належне пенсійне забезпечення.

08:40 11.10.2019

Понад 11 мільярдів гривень сплачено за дев’ять місяців  платниками Чернігівщини до бюджетів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що платниками області за дев’ять місяців 2019 року сплачено 7,8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

11:15 09.10.2019

Платники Чернігівщини у вересні поповнили бюджети на 818 мільйонів гривень

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у вересні 2019 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 818,5 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 12 відс. або на 87,4 млн гривень.

16:15 03.10.2019

Увага! Рахунки за стандартом IBAN для сплати платниками податків і зборів вступають в дію з 1 жовтня

На субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області https://ch.tax.gov.ua/ у розділі «Бюджетні рахунки» розміщено реквізити нових рахунків, які починають діяти з 1 жовтня 2019 року.

18:00 30.09.2019

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав!

22.09.2019 набрав чинності Закон України від 12.09.2019 № 73-IX «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобі на митну територію України».

16:48 27.09.2019

Податковою знижкою можна скористатися до кінця року

Які документи необхідно подати фізичній особі для реалізації права на податкову знижку в частині сум витрат на сплату страхових внесків, сплачених за страхування життя, та пенсійних внесків повідомили в ГУ ДПС у Чернігівській області.

12:36 26.09.2019

Старовинні монети залишилися в Україні

Значну кількість старовинних монет вилучено на митному посту «Сеньківка» Чернігівської митниці ДФС у громадянина РФ, який намагався вивезти їх за межі України.

07:51 25.09.2019

За вісім місяців платникам податків Чернігівщини з бюджету повернуто понад 810 мільйонів гривень ПДВ

Протягом січня–серпня поточного року підрозділами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 221 суб’єкта господарювання-юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 836,4 млн гривень.

08:20 24.09.2019