Податкові новини

Змінено рахунки для сплати податків і зборів

З 1 січня 2020 року діють нові рахунки для сплати податків і зборів. Реквізити рахунків розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області (ch.tax.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://ch.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

15:45 03.01.2020

Подбайте про свою безпеку, купуючи алкоголь до новорічних свят!

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом поточного року проведено 179 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 167 порушень.

11:00 28.12.2019

Програмні РРО відкриють нові можливості для платників

У зв’язку з прийняттям Закону України від 20.09.2019 № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» для користувачів програмних РРО відкриваються нові можливості.  Зокрема, використання РРО стає простішим, дешевшим та швидким.

12:18 27.12.2019

У період новорічних свят вкотре активізувалися «телефонні» шахраї

Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.  Шановні мешканці Чернігівщини! 26 грудня стало відомо, що на телефони підприємців Чернігова надходять дзвінки від невідомих осіб, які  просять кошти для вирішення певних  питань.

16:59 26.12.2019

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС в Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-листопаді 2019 року надійшло 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів.

10:52 24.12.2019

Шановні платники! Сплатити податкові зобов’язання необхідно не пізніше 27 грудня

З урахуванням передноворічного режиму роботи банків та Державного казначейства та з метою недопущення виникнення заборгованості зі сплати податків звертаємо увагу на необхідність сплати податкових зобов’язань не пізніше 27 грудня 2019 року.

11:49 23.12.2019

Установчі збори відбулись – Громадську раду при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області обрано!

У податковій службі області відбулись Установчі збори по формуванню дорадчого органу - Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

11:05 21.12.2019

Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця поточного року

Як зазначають в управлінні податків і зборів з фізичних осіб, за одинадцять місяців поточного року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік, у зв’язку із використанням права на податкову знижку, подали 4,5 тисяч громадян Чернігівщини. Загалом у деклараціях визначено до повернення з бюджету понад 9,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

16:59 19.12.2019