Податкові новини

Настає термін подачі податкової декларації плати за землю юридичними особами – власниками земельних ділянок (землекористувачами та орендарями землі державної та комунальної власності)

Згідно з п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

13:18 08.02.2019

Відбулась зустріч представників бюджетоформуючих підприємств з керівництвом Чернігівської митниці ДФС

Під час зустрічі з уповноваженими представниками учасників зовнішньоекономічної діяльності керівництвом митниці винесено на обговорення ряд найважливіших на даний час питань.

13:11 08.02.2019

Нагадування для власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією

Зважаючи на численні звернення стосовно порядку виконання окремих митних формальностей при здійсненні митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів особистого користування, Чернігівська митниця ДФС інформуємо про наступне.

13:03 08.02.2019

У січні 2019 року платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 845 мільйонів гривень

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні 2019 року платниками сплачено 844,6 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження відповідного періоду минулого року перевищено на 6,9 відсотків.

11:25 07.02.2019

В області орудують телефонні шахраї, які видають себе за податківців

Шахраї телефонують платникам податків та вигадують різні історії, аби видурити гроші.      Представляються посадовими особами та звертаються з проханням надати фінансову допомогу.  Пропонують «владнати питання» з податковою у разі перевірки, віддячити за якусь вигадану послугу тощо.

11:47 06.02.2019

Зареєструватись платником акцизного податку з реалізації пального необхідно до початку його реалізації

ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує:  юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального до початку здійснення реалізації пального.

11:04 06.02.2019

Половину сплачених податків у 2018 році на Чернігівщині забезпечили представники середнього та малого бізнесу

До бюджетів усіх рівнів на Чернігівщині у минулому році суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено близько 5 млрд грн податків і зборів, що становить половину загальної суми надходжень.

16:35 24.01.2019