Податкові новини

Про особливості оподаткування новорічних подарунків

Головне управління ДФС у Чернігівській області повідомляє, що оподаткування вартості святкових подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи, отриманих від органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та інших юридичних осіб визначено п.165.1.39 ст.165 Податкового кодексу України.

16:07 19.12.2018

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді 2018 року поповнились на 4,5 млрд гривень

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-листопаді 2018 року сплачено майже 4,5 млрд грн податків і зборів.

16:06 19.12.2018

Як звітувати новоствореним підприємцям?

Якщо ви недавно відкрили власну справу, зареєстрували підприємницьку діяльність, то як звітувати новоствореним підприємцям, роз’яснили  в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області.

16:01 18.12.2018

Як перевірити чинність електронного ключа та дізнатися про термін його дії самостійно

Відповідно до п. 10 розд. ІІ Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, автоматизована перевірка електронного документа включає, зокрема перевірку правового статусу електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) шляхом встановлення чинності посиленого сертифіката ключа підписувача на час підписання електронного документа та відповідності особистого ключа підписувача відкритому ключу, зазначеному у посиленому сертифікаті.

15:38 17.12.2018

Податки треба сплачувати виключно на НОВІ бюджетні рахунки

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02 липня 2018 року діють нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

16:51 13.12.2018

Звітність у разі смерті засновника юридичної особи подає спадкоємець, який заявив своє право на підприємство

У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство.

16:14 12.12.2018

Запрошуємо школярів до участі у мистецькому конкурсі «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс, який відбувається у рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»:

16:08 12.12.2018