Податкові новини

Продаж одного автомобіля не оподатковується і декларуванню не підлягає

Податкова декларація про майновий стан і доходи в обов’язковому порядку подається у разі отримання, зокрема, доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як суб’єкти господарювання та самозайняті особи).

08:08 22.03.2019

Виявлено порушення при здійсненні торгівлі підакцизними товарами

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що порушення  вимог законодавства при здійсненні торгівлі підакцизними товарами неодмінно буде виявлене контролюючими органами та призведе до штрафних фінансових санкцій.   Так наприклад, у лютому поточного року працівниками управління аудиту в ході проведення фактичної перевірки у одному із барів м. Чернігова виявлено алкогольні напої, які були без марок акцизного податку встановленого зразка. В результаті до підприємства було застосовано штрафну (фінансову) санкцію в розмірі 17 тис грн, яку підприємству довелося сплатити повному обсязі.

09:39 20.03.2019

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-лютому 2019 року поповнились на 893 млн грн податків і зборів.

09:35 20.03.2019

Про відмову від спрощеної системи оподаткування

Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс), з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів (п. 298.2 ст. 298, гл. 1 р. ХIV Кодексу).

13:28 15.03.2019

На Чернігівщині семеро громадян задекларували доходи понад мільйон гривень

За інформацією ГУ ДФС у Чернігівській області, на початок березня поточного року  в області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік подали 1989 громадян, які задекларували 196,6 млн грн доходів. Із загальної кількості декларантів 827 громадян, які мають обов’язок декларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 2,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 600 тис грн  військового збору.

13:25 15.03.2019

Інформація Чернігівської митниці ДФС щодо пілотного проекту

Відповідно до наказу ДФС України від 10.01.2019 №14 проходить друга фаза Пілотного проекту з переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Державній казначейській службі України  на ім'я Державної фіскальної служби України.

15:08 14.03.2019

Інформація про проекти розпорядчих документів ДФС з питань запобігання та виявлення корупції, які виносяться на обговорення

ГУ ДФС у Чернігівській області повідомляє, що матеріали щодо організації процесу проведення електронних консультацій з громадськістю з питань запобігання та виявлення корупції розміщені на суб-сайті територіальних органів ГУ ДФС у Чернігівській області.

15:01 14.03.2019

Платникам податків Чернігівщини з бюджету повернуто  247 мільйонів гривень ПДВ

За повідомленням управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС  у Чернігівській області, у січні-лютому поточного року у встановлені законодавством терміни проведено камеральні перевірки 135 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 212 млн гривень.

14:59 14.03.2019