Податкові новини

Громадянам, які не задекларували доходи минулого року, донараховано  5,6 мільйона гривень податків і зборів

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що наразі триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року.

16:08 27.01.2020

Платникам податків Чернігівщини з державної казни відшкодовано понад  1,1 мільярда гривень ПДВ

Протягом 2019 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 248 суб’єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ. Перевірки здійснювались у встановлені законодавством терміни.

10:27 24.01.2020

Платники Чернігівщини протягом 2019 року сплатили 15,7 мільярда гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області у 2019 році сплачено 15,7 млрд грн податків, зборів та єдиного внеску. Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

14:27 22.01.2020

Шановні платники податків!

Телефонуйте на «гарячу лінію» Головного управління ДПС  у  Чернігівській  області у січні 2020 року

14:21 22.01.2020

Подарунки в 2020 році: з якої суми сплачується податок на доходи фізичних осіб

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу не включається  вартість дарунків, наданих фізичній особі не в грошовій формі юридичною особою або фізичною особою - підприємцем  – у частині, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня  звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (відповідно пп.165.1.39 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

12:06 21.01.2020

Щодо змін у ліцензуванні підакцизних товарів

В Управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області інформують про зміни в умовах отримання ліцензій.

15:06 20.01.2020

Застосування штрафів за необладнання, відсутність реєстрації витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального перенесено на 1 квітня

З 29 грудня 2019 року вступили в дію зміни до Податкового кодексу і Закону України від 19.12.1995 р. № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо покращення адміністрування акцизного податку)» від 18.12.2019 р. № 391-IX.

15:03 20.01.2020

До яких порушень вдаються при продажу підакцизних товарів

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом 2019 року проведено 179 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 167 порушень.

10:23 20.01.2020