Дата: від до Скинути

Переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого  допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

11:19 10.04.2022

Шановні Коропчани, гості селища!

Просимо сьогодні ввечері зустріти з героїчними почестями на рідній землі ЯРОСЛАВА ЛОПАТКА – нашого захисника, який загинув від ран у бою під Харковом.

15:47 07.04.2022

До уваги власників жилих приміщень, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану

Відповідно до Постанови Кабінет Міністрів України № 333 від 19 березня 2022 р. «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

15:26 07.04.2022

Інформація для внутрішньо переміщених осіб, які отримали довідку ВПО!

Особам, які не мають технічної можливості подати заявку на отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам  (для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень; для інших осіб – 2000 гривень)   через додаток ДІЯ потрібно  звертатися до  управління соціального захисту  Новгород-Сіверської районної державної адміністрації, (віддалені робочі місця смт Короп), що знаходиться за адресою:

12:53 07.04.2022