Творчий візит молоді з Корюківки

Дата: 23.06.2023 20:30

Сьогодні в рамках благодійного проекту «Разом – сила» до нас завітала молодіжна делегація Корюківської громади із молодіжного центру «КУБ», Корюківської молодіжної ради та гурт «Різні».

Гості зустрілись із представниками Молодіжної ради Коропської громади, яку очолює Анастасія Урсул, поспілкувались із головою громади Володимиром Куніциним, відвідали наші музеї та просто ознайомились із Коропом, адже більшість була в нас вперше.

Після цього Корюківський молодіжний гурт «Різні» та молоді артисти нашої місцевої сцени подарували концертну програму в парку. Дякуємо! Творчий захід був благодійний, на ньому зібрали 4 тисячі 522 гривні для підтримки наших захисників.

Після цього гості продовжили знайомитися із Коропом та нашими краєвидами, і навіть зіграли та заспівали на Плавучому мосту.

Молодь Коропської та Корюківської громад  домовилась про подальшу співпрацю, а також зустрічний візит.