Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції

Дільничні офіцери – представники важливої ланки правоохоронних органів, яка знаходиться найближче до людей.  Виваженість, професійність, здатність оперативно реагувати на проблеми громадян – це ті якості, які дають можливість дільничним із честю і гідністю виконувати свої обов’язки.

10:23 18.06.2023

Сьогодні отримали решту тротуарної плитки та бордюрів для завершення робіт на місці заміни водогону по вулиці Захисників України в Коропі

Хочемо висловити щирі слова вдячності директору СТОВ «Агрольон» Володимиру Степановичу Михалишину за плідну співпрацю і постійну допомогу, яку він надає нашій громаді, незважаючи  ні на вихідний, ні на зайнятість.

10:04 17.06.2023

Привітали з Днем батька

У третю неділю червня в Україні та світі відзначається День батька. Цього року дата святкування випадає на 18 червня. З нагоди свята сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради привітав батьків  громади, які через різні життєві обставини самотужки виховують своїх дітей, заміняючи синочкам та донечкам і маму, і тата.

13:07 16.06.2023

Увага! Діють шахраї!

На телефони підприємців дзвонять невідомі особи, які представляються посадовими особами військових адміністрацій та просять кошти на тепловізори захисникам.

12:44 16.06.2023