Коропський район, Чернігівська область

Турнір пам'яті Петра Чмира

Дата створення: 10:07 16.04.2018

В суботу пройшов ювілейний двадцятий турнів ветеранів з міні-футболу пам`яті Петра Чмира. Позмагатися за нагороди приїхали команди з Рождественського, Риботина, Коропа та Понорниці. Перед початком змагань учасники поклали квіти на могили ветеранам спорту, які пішли з життя, та пом’янули їх хвилиною мовчання. Після цього розпочалися ігри.

Короп - непереможні!

Дата створення: 11:28 15.04.2018

У п’ятницю, 13 квітня, в КСК «Аполлон» пройшли фінальні ігри старших школярів з міні-футболу. Короп був непереможний, якщо в фіналі молодших зоставалася якась інтрига, то в старших з перших хвилин стало все зрозуміло. Дуже цікава боротьба була в матчі півфіналу Карильське – Короп. Ця гра достойна фіналу, та карильчани не змогли пройти непереможних хлопців Олександра  Мисника. Верба – школа, в якої немає спортивного залу, зайняла друге місце, пройшовши сильних суперників Понорницю, Карильське, Черешеньки…

Кінофестиваль – вперше у Коропі!

Дата створення: 18:26 13.04.2018

У районному будинку культури на великому екрані розпочався показ найкращих українських фільмів

Старостам розповіли про патронатне виховання і закликали реагувати на найменші проблеми у сім’ях із дітьми

Дата створення: 18:23 13.04.2018

Семінар із, на жаль, актуальної теми насильства в сім’ї та захисту прав дітей відбувся сьогодні в Коропі. Такий захід для старост сіл об’єднаної громади провела служба у справах дітей селищної ради спільно з відділом сім'ї, дітей, молоді та спорту.

Патронатні вихователі – унікальна для України професія

Дата створення: 12:29 13.04.2018

«Патронатні вихователі – унікальна для України професія» - саме під такою назвою пройшов напередодні інформаційний захід на базі районного центру  зайнятості з безробітними, що стоять на обліку. В ході заходу присутні мали можливість познайомитись з такою формою сімейного виховання дітей, вимогами до патронатних батьків та іншими нюансами такої непростої, але вкрай необхідної професії.

У День космонавтики слухали Гагаріна і запускали ракети

Дата створення: 08:53 13.04.2018

Пам’ятним у світовій історії є день 12 квітня 1961 року. Саме тоді відбувся перший успішний політ людини у космос. Заходи з нагоди свята традиційно відбулися вчора в Коропі.

Ставки податків та зборів на майбутній рік – якими вони будуть?

Дата створення: 17:41 12.04.2018

Сьогодні, 12 квітня, селищний голова Віктор Журавель взяв участь у засіданні робочої групи з питань легалізації виплат заробітних плат, зайнятості населення та детінізації доходів при виконавчому комітеті Коропської селищної ради. Серед питань, що розглядалися – аналіз власних надходжень селищного бюджету за І квартал поточного року, розгляд проекту рішення «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Коропської ОТГ на 2019 рік».

«Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»

Дата створення: 16:31 12.04.2018

З усіх усюд лунають веселі святкові привітання. Люди радіють та славлять світле Христове Воскресіння. Працівники територіального центру Коропської селищної ради також не пропустили чергової нагоди привітати своїх підопічних з Великоднім святом.  І хто ж зможе зробити це краще за священика. З благословення отця Миколая до територіального центру завітав отець Нектарій.

Про завершення опалювального періоду 2017-2018 років

Дата створення: 12:42 12.04.2018

З метою своєчасного закінчення опалювального періоду 2017-2018 років, відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234,

Короп – чемпіони!

Дата створення: 09:48 12.04.2018

Вчора, 11 квітня, в КСК «Аполлон» пройшли фінальні ігри молодших школярів з міні-футболу.