З Днем Національної поліції України!

Щиро вітаємо усіх служителів правопорядку та ветеранів нацполіції з професійним святом! Зичимо усім, хто сьогодні з честю носить однострій, мужності та витримки, сил та наснаги!

10:04 04.07.2023

Що робити у разі радіаційної аварії?

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.

15:31 03.07.2023

Щоденно о 9 ранку – хвилина мовчання

Відповідно до Указу Президента України щоденно о 9 годині ранку – загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України. Щоденно в цю ранкову годину захід пам’яті проходить у Коропі біля Меморіалу Героям Небесної Сотні та Воїнам АТО.

10:13 03.07.2023

Про засідання сесії 30 червня

21 загальне та блок земельних питань розглянули сьогодні під час засідання двадцять сьомої сесії Коропської селищної ради восьмого скликання, яке провів голова громади Володимир Куніцин.

20:10 30.06.2023

Коропська громада отримала спеціалізований автомобіль мобільної соціальної служби за сприяння Програми розвитку ООН

Це стало можливим завдяки успішній участі селищної ради у проєкті «Створення мобільної служби з обслуговування вдома одиноких непрацездатних громадян та паліативного догляду та натуральної допомоги». До речі, здійснений цей проєкт тільки у 8 громадах України.

14:06 30.06.2023

У Коропі відзначили державне свято – День Конституції

Головному закону нашої держави сьогодні виповнюється 27 років із дня його ухвалення. З цієї нагоди в Коропі пройшли тематичні заходи. Розпочались вони церемонією покладання квітів до Меморіалу Героям Небесної Сотні та Воїнам АТО. Після цього у Будинку культури пройшло тематичне зібрання.

14:43 28.06.2023

З Днем Конституції України!

Сьогодні – 27-ма річниця з дня ухвалення Основного Закону, який гарантує права та свободи українців, визначає шлях, яким ми йдемо у майбутнє, та те, хто ми є і за що боремося.

11:05 28.06.2023