Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Співпраця з Національним комітетом Товариства Червоного Хреста

Дата: 09.07.2024 18:19

Сьогодні в Коропській громаді працювала делегація Національного комітету Товариства Червоного Хреста: начальник відділу розвитку та стандартизації соціальних послуг Департаменту організаційного розвитку НК ТЧХУ Тарас Брижоватий, фахівець Аліна Копа та міжрегіональний координатор Марина Гончаренко.

Разом з головою громади Володимиром Куніциним, працівниками та волонтерами Коропського відокремленого підрозділу Чернігівської обласної оранізації Товариства Червоного Хреста  (голова  Таїсія Онопка та головний фахівець Ірина Мойсеєнко) й депутатом селищної ради Оленою Куніциною  обговорили перспективи подальшої співпраці, зокрема облаштування громадського центру.

Щиро дякуємо Товариству Червоного Хреста за постійну підтримку жителів Коропської громади!