Дата: від до Скинути

16 липня – роковини загибелі захисника України ОСОВИКА ВІКТОРА МИКОЛАЙОВИЧА (06.06.1977-16.07.2022), із Коропа

Родове коріння Віктора Миколайовича – із села Іваньків. Він був справжнім життєлюбом, сповненим сил та енергії, любив свою родину, був сміливим і надійним, щирим, добрим і працьовитим. У свій час трудився в Коропі у Газбудсервісі та Укртелекомі, потім – на будовах Київської області.

08:43 16.07.2023

«У пошуках слова»: у Коропі відбувся захід, присвячений ювілею Валентини  Михайленко

«У пошуках слова»: у Коропі відбувся захід, присвячений ювілею Валентини Михайленко

Цими липневими днями 70-річний ювілей святкує Валентина Микитівна Михайленко – знана не тільки в області, а й далеко за її межами поетеса, письменниця, журналістка, краєзнавиця, володарка звання «Почесний громадянин смт Короп».

19:11 14.07.2023

ФОТОфакт

Сьогодні приступили до облаштування території біля центрального входу в лікарню після заміни тут тепломережі. Для придбання матеріалів і виконання робіт селищна рада виділила 350 тисяч гривень

14:56 12.07.2023

Коропську громаду відвідав британський благодійник Філіп Едмондс

Він – керівник благодійної організації «Британська Гуманітарна Допомога», добрий друг благодійної організації «АРАТТА», з якою понад 6 років плідно  співпрацює Коропський підрозділ Товариства Червоного Хреста.

16:58 11.07.2023