Дата: від до Скинути

7 січня – дев’яті роковини загибелі захисника України ПОТІЄНКА АНАТОЛІЯ ЮРІЙОВИЧА (13.08.1983-7.01.2015)

Анатолій Потієнко народився в селі Придеснянське. Навчався в Городищенській неповній середній школі, трудову діяльність розпочав у рідному селі. Був охочий до роботи, щирий, ввічливий, життєрадісний. Після служби в армії юнак повернувся працювати у рідне село. Згодом виїхав у Прилуцький район, там створив сім’ю.

08:30 07.01.2024

З Новим 2024 роком!

Добігають останні години 2023 року – року війни, смутку та болю. Нехай він відходить у вічність.Хай у новому  році справдяться всі ваші найкращі сподівання! Зичимо кожній родині міцного здоров’я, любові та удачі, добра, злагоди та щастя. Перемоги та Миру!

20:00 31.12.2023