Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Сьогодні представники Коропської Молодіжної ради за сприяння голови громади привітали з  Новим роком і Різдвом дітей, чиї рідні люди – батьки і брат –  загинули в бою за Незалежність нашої України

Дата: 05.01.2023 16:07

Молодь, одягнена в яскраві костюми, завітала до дітей із теплими вітальними словами, подарунками та щирими найкращими побажаннями.

…До речі, представники Молодіжної ради відвідали в Рождественському велелюдний благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.  Одним із учасників ярмарку був Максим Тригуб – молодший брат нашого Героя Станіслава Тригуба із Нехаївки.

43 тисячі 208 гривень – це сума, яка була зібрана під час благодійного заходу та передана для ЗСУ!