8 травня відбулось засідання Молодіжної ради Коропської громади, на якому визначили ідеї молодіжних проєктів

Дата: 08.05.2023 16:37

На онлайн-зв’язку з молоддю був Євген Романенко, керівник молодіжного напрямку Програми DOBRE.

Під час засідання були визначені 10 ідей проєктів для голосування.

Це наступні проєкти:

Вуличні тренажери у парку імені М.Кибальчича (встановлення тренажерів  для тренування усіх груп м'язів з планами та інструкціями з використання,  це  допоможе молоді  розвинути фізичний потенціал і досягнути відмінної фізичної форми)

Майданчик для волейболу та баскетболу біля Коропської школи (облаштування сучасного та комфортного середовища для фізкультурно-спортивного дозвілля дітей, підлітків, молоді та жителів громади)

Публічний безкоштовний Wi-Fi (створення зони на території Відкритого молодіжного простору для доступу до інтернету протягом 24 годин)

Зона відпочинку біля озера Панське (благоустрій пляжної зони, встановлення кабіни для переодягання, лавочок для сидіння та альтанки для відпочинку)

Облаштування танцювального майданчика "Клітка" біля школи (облаштування зони для спілкування, та закупівля світло-звукового обладнання)

Паркова лавочка з сонячними батареями для підзарядки ґаджетів у Центральному парку в смт Короп(створення зони для  приємного проведення часу  із друзями на свіжому повітрі, без хвилювання, що розрядиться телефон)

Велоекскурсії по Коропській  громаді (закупівля велосипедів для організації екскурсійних подоорожей  мальовничими місцями громади)

Фітнес-простір на території КСК "Аполлон" у Коропі  (для регулярних активних занять фітнесом, аби завжди бути у гарній фізичній формі)

Театралізовані екскурсії в смт Короп (закупівля костюмів історичних персонажів, гучномовця для гіда)

Створення зони для вигулу та тренування домашніх улюбленців "Дог-парк" (зона для вигулу собак, комфортне середовище для тварин  з можливістю спілкування та обміну інформацією між власниками домашніх улюбленців).