Відбулась презентація ідей молодіжних проєктів у рамках Програми DOBRE

Дата: 09.06.2023 16:15

Сьогодні в Коропській громаді відбулася онлайн-зустріч з представниками Програми DOBRE, на якій представники Молодіжної ради презентували 3 ідеї/проєкти, які під час онлайн-голосування набрали найбільший відсоток голосів:

1. «Публічний безкоштовний Wi-Fi»

2. «Зона відпочинку біля озера Панське»

3. «Майданчик для волейболу та баскетболу»

Сучасна молодь, яка прагне щось змінити навколо себе, має бути громадсько та соціально активною. Проте, щоб перетворити активність в реальні дії, потрібно шукати однодумців та об’єднуватися навколо спільних ідей. Важливо підтримувати та стимулювати ініціативних та талановитих молодих людей в усіх сферах життя.

За молоддю – майбутнє.

Дякуємо команді програми DOBRE.

Далі буде…

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) — це дев’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програму спрямовано на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад, підвищення рівня залучення громадян до прийняття рішень і забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.