Міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації: надійний захист майна та бізнесу від рейдерів

Зміни, які впроваджуються Міністерством юстиції у сфері державної реєстрації, покликані унеможливити реалізувати схеми, які роками використовували рейдери для присвоєння чужого майна чи бізнесу.

09:48 04.02.2020

Скільки мільйонів гривень аліментів сплатили батьки на Сумщині, Полтавщині та Чернігівщині?

Головна небезпека для економічних прав малечі, батьки якої розлучилися – це зневага та безвідповідальність. Проте завдяки якісній та плідній праці державних виконавців, дітям по всій Україні батьки повертають борги, сплачуючи як самі аліменти, так і штрафи за їх невчасне перерахування.

12:05 24.01.2020

ПОНАД 57 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ БОРГІВ ПО ЗАРПЛАТІ ОТРИМАЛИ ПРАЦІВНИКИ НА СУМЩИНІ, ПОЛТАВЩИНІ ТА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Робота Міністерства юстиції завжди є орієнтованою на захист прав та законних інтересів громадян.Ліквідація заборгованості з оплати праці сприяє наповненню родинних бюджетів необхідними коштами та зростанню довіри до влади.

09:39 21.01.2020

Називали Маріями та Іванами, Янушами та Олексіями: популярні та рідкісні імена на Сумщині, Полтавщині та Чернігівщині

Як назвати новонароджену дитину – найголовніше питання, що постає перед новоспеченими батьками. Деякі мають відповідь заздалегідь, обираючи традиційні українські імена, а хтось, піддаючись враженням, обирає для своєї малечі імена героїв улюбленої книги, серіалу чи видатних персон.

12:11 16.01.2020

Перші дні нового десятиріччя відзначились вагомим поповненням у родинах

Новий рік – це свято, яке завжди дарує надію на краще та стимулює до нових звершень. Перші дні прийдешнього 2020 року зробили багатьом українським родинам найбажаніші «подарунки» – народження малечі. Відтепер новоспечені матусі й татусі свою святкову радість не будуть обмежувати календарними датами, оскільки вона триватиме усе життя.

11:14 03.01.2020