2 мільйони гривень повернуто до бюджету завдяки державним виконавцям Чернігівщини

Дата: 19.05.2020 10:18

Стягнення коштів на користь держави – один із обов’язків, покладених на органи виконавчої служби. Повернені фахівцями юстиції борги за несплату штрафів, податків чи судового збору, сприяють наповненню бюджету.

«Дієві правові механізми, передбачені чинним законодавством для ефективного виконання судових рішень, допомагають державним виконавцям повертати до бюджету заборговані кошти. Так, лише у квітні 2020 року фахівцями Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) на користь держави було стягнуто понад 11 мільйонів гривень, зокрема у Полтавській області – майже 5 мільйонів гривень, у Сумській – понад 4 мільйони гривень та у Чернігівській області – майже 2 мільйони гривень», – повідомила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшла юстиція Чернігівщини.

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління
Міністерства юстиції (м. Суми)