Товариство Червоного Хреста загострює увагу на старостинських округах

Дата: 12.03.2021 19:18

Фото без описуГолова районного підрозділу благодійної організації Таїсія Онопка  розпочала візити до старостинських округів нашої громади. Вона спілкуватиметься на місцях із людьми з непростою долею, щоб знати, хто якої допомоги потребує. Сьогодні такий захід був у Карильському.

Староста Наталія Хоменко допомогла організувати зустріч із малозабезпеченими й багатодітними жителями села (з дотриманням карантинних обмежень).

ТЧХ посприяє, щоб ці люди отримали гуманітарну допомогу.

Також Таїсія Михайлівна розпочала розповсюджувати інформаційні плакати про те, як підтримати своє здоров'я під час пандемії COVID-19.

Такі зустрічі невдовзі пройдуть і в інших селах.

Через ситуацію з коронавірусом і карантин діяльність Червоного Хреста поки що не така масова й публічна, як зазвичай. Але робота продовжується, і  в цей непростий час вона потрібна людям ще більше.

Наостанок – ще про одну добру справу. Вчора Таїсія Онопка безкоштовно передала молодій мамі дитячого візочка. Це – допомога благодійника.

Сьогодні в Карильському діяв ще й мобільний консультаційний пункт із різних правових питань. Його організувала начальник Коропського бюро правової допомоги Дарина Мальцева спільно з провідним спеціалістом відділу державної реєстрації  актів цивільного стану Наталією Мойсеєнко. Люди, які завітали на зустріч, змогли отримати консультації правового характеру.

За інформацією Таїсії Онопки,
голови відокремленого підрозділу обласної організації
Товариства Червоного Хреста