Товариство Червоного Хреста проводить місячник боротьби з туберкульозом

Дата: 03.03.2021 08:24

Фото без описуЗа ініціативи Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України з 24 лютого до 24 березня триває місячник боротьби з туберкульозом. Цього року він проходить  під гасло «Разом ліквідуємо туберкульоз».

Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України проводить місячник боротьби з туберкульозом щороку аби привернути увагу до масштабів розповсюдження туберкульозу, до забезпечення захисту людей, які мають обмежений доступ до медичної допомоги, особливо з-поміж малозабезпечених громадян, безхатченків, одиноких громадян.

Місячник боротьби з туберкульозом проводиться для:

• формування у суспільстві толерантного ставлення до хворих на туберкульоз;
  •  підвищення поінформованості населення області з питань запобігання захворювання на туберкульоз – для цього проходять лекції, бесіди, розповсюджується наочна література, теле та радіопередачі;
  • нагадування про обов’язкове проходження флюорографічного обстеження раз на рік;
  • надання адресної натуральної благодійної допомоги хворим на туберкульоз та громадянам, які є контактними особами й мають ризик захворіти;
  • формування позитивної громадської думки щодо діяльності Товариства Червоного Хреста України.

Таїсія Онопка, голова відокремленого підрозділу ЧОО ТОВ Червоного Хреста України
смт Короп, вул. Поштова,10 (приміщення школи)
097-658-53-44