У квітні 787 переселенців на Коропщині отримали гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста

Дата: 09.05.2022 17:18

Не перший рік у Коропській громаді – за фінансової підтримки місцевого бюджету – функціонує відокремлений підрозділ Товариства Червоного Хреста.

В  мирний час підрозділ виконував важливу соціальну функцію – забезпечення нужденних усім найнеобхіднішим. А війна остаточно підтвердила його важливість і потрібність. Лише в квітні 787 людей (усі вони переселенці) завдяки діяльності товариства змогли отримати одяг, засоби гігієни, постільну білизну тощо, які на Коропщину передав Національний комітет Товариства Червоного Хреста України.

Днями Таїсія Онопка разом із членами ревізійної комісії завершила оформлювати звітні документи, а тому поділилася враженнями.

- Люди вдячні, – ділиться Таїсія Михайлівна. − З початку війни до громади переїхало більше 2 тисяч осіб, багато з них – із дітьми. Завдяки гуманітарній допомозі та праці підприємців ситуація із продуктами харчування та ліками потроху почала нормалізовуватись. А от забезпечення одягом… Люди тікали з розбомблених міст  хто в  чому був – буквально з однією валізою. Багато хто  приїхав у зимовому одязі. Ми – разом з Володимиром Куніциним вирішили їм допомогти. Спільним листом звернулись до Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, попросили надати одяг для переселенців. Відправили листа 1-го квітня, а 4-го квітня допомога вже була в Коропі. Національний комітет віз її своїм транспортом – а дорога далека і важка.

Товариство Червоного Хреста дякує всім, хто не стоїть осторонь , хто допомагає – зокрема підприємцям, депутатам селищної ради. Ось цього разу допомогла дозаправити вантажні автомобілі депутат Олена Куніцина, надала 30 літрів дизпалива.

787 чоловік отримали новий одяг (джинси, спортивні костюми з етикетками),  білосніжну постіль, ковдри, засоби гігієни, тощо.

Також хочу  подякувати  членам ревізійної комісії, начальнику відділу соціального захисту, і звісно ж чернігівським та коропським волонтерам, які відповідально організували процес видачі допомоги.

Увага!

У Коропську громаду надійшла чергова партія гуманітарної допомоги (одяг) за ініціативи селищної ради, яка повністю проплатила доставку.

Це допомога від Міжнародного Благодійного Фонду «Україна Відкрите серце»

Видача допомоги відбуватиметься в середу (11 травня), з 10:00 за адресою Короп, вулиця Поштова, 10 (підрозділ Червоного Хреста).