Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Дата: 08.05.2021 14:26

Фото без описуЩорічно 8 травня відзначається одне з найблагородніших свят нашого часу ? Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Цього дня 1828 року народився швейцарський гуманіст та фундатор червонохресного руху Анрі Дюнан. Із середини ХІХ століття він почав організовувати добровільні групи людей, які рятували поранених на полях битв.

Товариство Червоного Хреста в Україні, яке є частиною Міжнародного ТЧХ і ЧП, було засноване 18 квітня 1918 року.

Основними напрямками діяльності Червоного Хреста України є надання медико-соціальної допомоги самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, людям з інвалідністю, багатодітним та неповним сім’ям, дітям-сиротам, мігрантам, постраждалим від природних і техногенних катастроф. Товариство Червоного Хреста України проводить санітарно-профілактичну роботу, навчає населення навичкам надання першої допомоги, організовує безоплатне донорство тощо.

Щиро вітаємо всіх причетних до червонохресної справи у нас на Коропщині, а саме працівників та волонтерів відокремленого підрозділу ЧОО ТЧХ у Чернігівській області і всіх благодійників!

Бажаємо  здоров’я, добра, всіляких гараздів у професійній діяльності та людської вдячності!