Фонд соціального страхування

Потерпілі на виробництві отримали від ФССУ майже 1 мільярд гривень підвищених страхових виплат

Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.

16:36 03.05.2022

Щороку 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці

Однак цього року в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.

09:31 29.04.2022

Фонд виплатив пів мільярда гривень декретних допомог за час війни

Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.

15:22 26.04.2022

Безпека праці в ході весняно-польових робіт

Весняно – польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, навесні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля 35 % річного обсягу польових тракторних і, майже, така ж частка транспортних робіт. Пожвавлюються також інші роботи в агропромисловому виробництві. Зростає, в порівнянні із зимовими місяцями, кількість зайнятих на ручних роботах працівників, у першу чергу, на технологічному обслуговуванні та забезпеченні роботи посівних та інших машинно – тракторних агрегатів.

11:57 21.04.2022

Е-лікарняні можна оплачувати без зміни статусу на «готовий»

Після відновлення роботи Електронного реєстру листків непрацездатності, доступ до якого призупинявся на початку війни, деякі електронні лікарняні залишились у статусі «закритий» попри вичерпання строків.

12:16 11.04.2022

За підсумками січня спостерігається зменшення кількості днів лікарняних

У перший місяць 2022 року до Фонду соціального страхування України подали на оплату на 1 мільйон днів лікарняних менше, ніж у тому ж місяці попереднього року. Загалом за підсумками січня Фонд прийняв на оплату 2,8 мільйона днів лікарняних у разі хвороб, травм, потреби догляду за хворими дітьми чи самоізоляції від COVID-19 – у січні 2021 року цей показник перевищив 4 мільйони днів.

15:28 23.02.2022