Фонд соціального страхування інформує

Особи, що працюють за цивільно-правовим договором, отримали право на матеріальне забезпечення від Фонду

Особи, що працюють на умовах цивільно-правового договору, мають бути в обов’язковому порядку застраховані у Фонді соціального страхування України на випадок тимчасової втрати працездатності. Це дає працівникам право на отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг.

11:23 04.04.2018

Євген Баженков: Впроваджуємо інноваційні зміни в системі соціального страхування

Фонд соціального страхування України демонструє нові підходи і принципи у своїй роботі, які відрізняються персональним адресним підходом до потреб людини та відповідають вимогам часу. Про це заявив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

11:21 04.04.2018

Фонд спростив порядок підтвердження непрацездатності вимушених переселенців

Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО.

08:47 04.04.2018

Фонд соціального страхування виплатив 900 млн гривень допомоги по вагітності та пологах

У першому кварталі 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для майже 48 тис. застрахованих осіб. За оперативними даними загальна сума нарахованих виплат склала більше 900 млн гривень.

17:04 03.04.2018

Протезними виробами та засобами пересування забезпечено більше 5000 потерпілих

Упродовж 2017 року технічними та іншими засобами реабілітації (зокрема, протезно-ортопедичними виробами) було забезпечено 4 817 потерпілих на виробництві, колясками для пересування – 263 потерпілих, зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами – 256 потерпілих. Придбання засобів реабілітації здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

17:02 02.04.2018

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує про подання звітності по коштах Фонду

З 02 квітня 2018 року розпочинається подання звітності страхувальниками по коштах Фонду за І квартал 2018 року.

16:56 30.03.2018

Застраховані у Фонді особи отримують допомогу під час догляду за хворою дитиною

Фонд соціального страхування України здійснює оплату за листками непрацездатності по догляду за хворою дитиною. Право на отримання такої допомоги виникає у працюючого застрахованого громадянина, оскільки хвороба дитини є одним зі страхових випадків.

16:50 27.03.2018

Фонд соцстрахування компенсував втрату заробітку за 6,3 млн днів

За оперативними даними, упродовж січня-лютого 2018 року Фондом соціального страхування України було профінансовано надання допомоги з тимчасової втрати працездатності за 704 тис лікарняних листків на загальну тривалість 6 297 675 днів. Фінансування здійснюється ФССУ своєчасно та у повному обсязі.

16:45 20.03.2018

Володимир Саєнко: Фонд соціального страхування провів реформу надання соцпослуг

Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

16:40 19.03.2018

Кількість медзакладів, що направляють на реабілітацію за кошти Фонду соцстрахування, збільшилась утричі

З цього року можливість направляти працюючих українців на реабілітаційне лікування, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має кожен заклад охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення. Про це повідомив голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко.

16:38 14.03.2018