Фонд соціального страхування інформує

Фонд соціального страхування роз'яснює: "Безпека праці в зимовий період"

Забезпечення належного стану охорони праці та пожежної безпеки підприємства стає особливо актуальним в зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію протипожежних систем та обладнання, використання опалювальних приладів створює додаткову небезпеку виникнення пожежі.

14:53 13.12.2017

ОБЕРЕЖНО – ОЖЕЛЕДИЦЯ!

Аналіз виробничого та побутового травматизму показує, що абсолютна більшість випадків травматизму трапляється в результаті падінь під час пересування людей. Наслідком такого травмування є тривала втрата працездатності та інвалідність.

14:48 29.11.2017

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів про фінансування заходів щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю

Фонд соціального захисту інвалідів відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» є відповідальним виконавцем бюджетної програми КПКВК 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів», який фінансується із загального та спеціального фонду Державного бюджету.

14:38 28.11.2017

Фонд соціального страхування інформує

14:43 27.11.2017

Соціальний захист гарантуємо

Своє професійне свято – День працівника соціальної сфери, працівники Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зустрічають вагомими здобутками.

14:26 03.11.2017

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нагадує про подачу звітності по коштах Фонду

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 2 жовтня 2017 року триває подача звітності страхувальниками по коштах Фонду за 9 місяців 2017 року.

14:14 03.10.2017

Санаторно-курортне лікування і реабілітація застрахованих осіб

З 1 серпня 2017 року розпочав свою діяльність новий фонд соціального страхування України, який є правонаступником фондів соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

12:59 12.09.2017

1 серпня 2017 року - початок роботи нового Фонду соціального страхування

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України з 1 серпня 2017 року розпочинає свою діяльність новий фонд соціального страхування України, який є правонаступником фондів соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності..

12:57 31.07.2017

Про допомогу на поховання

До видів матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності відноситься допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

12:50 21.06.2017