Фонд соціального страхування інформує

Про надання допомоги по вагітності та пологах

Допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

12:22 23.03.2017

Щодо права на матеріальне забезпечення осіб, які виконують роботи за договорами цивільно-правового характеру

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на численні звернення щодо права на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду осіб, які виконують роботи, надають послуги за договорами цивільно-правового характеру, в межах компетенції повідомляє.

12:20 10.03.2017

Статутні завдання виконуємо

Згідно Конституції України кожен громадянин має право на працю, належні, безпечні і здорові умови праці, соціальний захист, охорону життя та здоров'я у процесі трудової діяльності.

12:15 06.03.2017

Підсумки роботи Бахмацької міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2016 рік

Станом на 1 січня 2017 року в Бахмацькій міжрайонній виконавчій дирекції Чернігівського обласного відділення ФСС з ТВП (далі – дирекція) зареєстровано 3994 страхувальники.

12:10 28.02.2017

Життєва необхідність медоглядів працюючих

На виконання  ст. 17 Закону України „Про охорону праці” наказом міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007р. №246 затверджено Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі - Порядок).

12:05 03.02.2017

ПРО СВОЄЧАСНЕ ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ЗА 2016 РІК

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності продовжує виконувати свої функції.

11:56 28.12.2016