Фонд соціального страхування інформує

Про своєчасне подання звітності

Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що з 1 липня 2017 року розпочинається подача звітності по коштах Фонду за І півріччя 2017 року.

12:53 20.06.2017

Підсумки роботи Бахмацької міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 1 квартал 2017 року

Станом на 1 квітня 2017 року в Бахмацькій міжрайонній виконавчій дирекції Чернігівського обласного відділення ФСС з ТВП (далі – дирекція) зареєстровано 4145 страхувальників.

12:46 14.06.2017

Відпочинок та оздоровлення дітей в період шкільних канікул в санаторії-профілакторії “Перемога”

Санаторій-профілакторій “Перемога” (власність Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності) розташований в унікальному місці м. Миколаєва в сосновому борі на березі Дніпро-Бузького лиману,

12:48 08.06.2017

Триває реорганізація фондів соціального страхування

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування від 24 травня 2017 року №34 «Деякі питання реорганізації фондів соціального страхування»  визначено, що процедура припинення фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України шляхом реорганізації – приєднання повинна бути завершена до 1 серпня 2017 року.

12:40 02.06.2017

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. Девіз 2017 року – „Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.

12:32 27.04.2017

У Чернігові пройшли відбірні змагання серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

20 квітня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та   лижного спорту у місті Чернігові відбулися обласні відбірні змагання V   Спартакіади   серед   потерпілих на виробництві «Сила духу» . В змаганнях з армспорту, гирьового спорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу та шахів взяли участь понад 120     учасників.

12:36 25.04.2017

"Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

12:37 21.04.2017

Про своєчасне подання звітності за 1 квартал 2017 року

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності продовжує виконувати свої функції.

12:26 03.04.2017

Про надання допомоги по вагітності та пологах

Допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

12:22 23.03.2017