Фонд соціального страхування

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за листопад у повному обсязі

Фонд соціального страхування України 15 грудня завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за листопад. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

08:51 16.12.2021

Українці провели на лікарняних на 22,7% більше днів за підсумками 11 місяців

Упродовж січня–листопада 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на оплату 36,7 мільйона днів лікування від захворювань, травм, а також догляду за хворими рідними і проходження самоізоляції від COVID-19 українськими працівниками. Це на 22,7% більше, ніж за той же період 2020 року.

16:30 13.12.2021

ЛІКАРНЯНІ ПО НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВНАСЛІДОК АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ НЕ ОПЛАЧУЮТЬСЯ!

За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.

12:15 13.12.2021

ПОТРЕБА У ВИДАТКАХ НА ЛІКАРНЯНІ І СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ПЕРЕВИЩИЛА НАДХОДЖЕННЯ НА 2,7 МЛРД ГРН У ЛИСТОПАДІ

За підсумками листопада 2021 року на рахунок Фонду соціального страхування України надійшло 2,682 мільярда гривень частки ЄСВ. Потреба у видатках на допомоги і страхові виплати (без врахування адмінвидатків) за цей же період склала 5,426 млрд гривень, враховуючи заборгованість з фінансування лікарняних, декретних і допомог на поховання, що накопичилась на початок місяця.

12:14 13.12.2021

Відсторонення невакцинованих працівників, які хворіють, потрібно відкласти

На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.

10:56 08.12.2021

Розмір щомісячних виплат від ФССУ особам з інвалідністю І групи перевищує середній на 73%

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують їм втрачений заробіток.

08:58 08.12.2021

Під опікою Фонду знаходиться 100 тисяч осіб з інвалідністю

Сьогоднішній день, 03 грудня, за рішенням ООН щорічно відзначається як Міжнародний день людей з інвалідністю, аби привернути увагу до потреби захисту їх прав, підвищення благополуччя та важливості інтеграції у суспільне життя.

16:47 03.12.2021

За допомогами від ФССУ звернулись 2,8 мыльйона людей – їм нараховано виплати на 18,4 мільярда гривень

Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах тощо. Цей страховий захист забезпечує Фонд соціального страхування України.

11:38 03.12.2021

За допомогами від ФССУ звернулись 2,8 мільйона людей – їм нараховано виплати на 18,4 мільярда гривень

17:01 02.12.2021