Фонд соціального страхування інформує

Запровадження електронного реєстру унеможливить махінації з лікарняними листками

Фонд соціального страхування спільно з Міністерством соціальної політики, Міністерством охорони здоров’я працює над впровадженням електронного реєстру листків непрацездатності.

15:24 08.02.2018

Адресною реабілітацією з початку року забезпечили вже більше 600 осіб

Відповідно до рішень правління Фонду соціального страхування України, з 01 січня 2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією. За січень поточного року програмою охоплено більше 600 осіб.

15:29 06.02.2018

На третину збільшились витрати на допомогу по вагітності та пологах

Фонд соціального страхування України минулого року у повному обсязі профінансував виплати вагітним і породіллям. При цьому загальний обсяг таких виплат збільшився порівняно з 2016 роком на 33,4 %. Про це повідомили у виконавчій дирекції ФССУ.

15:38 05.02.2018

Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві

З 1 січня 2018 року Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Підвищені страхові виплати майже 170 тисяч осіб отримають вже на початку лютого. Про це повідомили у виконавчій дирекції ФССУ.

15:36 05.02.2018

ЩОБ УБЕРЕГТИСЯ ВІД ТРАВМ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ПЕВНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ

Щоб уберегтися від травм під час ожеледиці, дотримуйтесь певних рекомендацій:  • обирайте взуття на підошві з мікропористої чи іншої м’якої основи без підборів; • натріть наждаковим папером підошву перед виходом; • не тримайте руки в кишенях - це збільшує можливість падіння, а також важких травм, особливо переломів та струсів мозку;

15:22 18.01.2018

Фонд соціального страхування роз'яснює

Діє новий порядок направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

15:20 11.01.2018

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нагадує про подачу звітності по коштах Фонду

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 2 січня 2018 року триває подача звітності страхувальниками по коштах Фонду за 12 місяців 2017 року.

15:18 03.01.2018

Фонд соціального страхування роз'яснює: "Безпека праці в зимовий період"

Забезпечення належного стану охорони праці та пожежної безпеки підприємства стає особливо актуальним в зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію протипожежних систем та обладнання, використання опалювальних приладів створює додаткову небезпеку виникнення пожежі.

14:53 13.12.2017

ОБЕРЕЖНО – ОЖЕЛЕДИЦЯ!

Аналіз виробничого та побутового травматизму показує, що абсолютна більшість випадків травматизму трапляється в результаті падінь під час пересування людей. Наслідком такого травмування є тривала втрата працездатності та інвалідність.

14:48 29.11.2017