Фонд соціального страхування

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

16:40 24.05.2022

Фонд виплатив 832 мільйонів  гривень щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали понад 144 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 832 мільйона гривень квітневих страхових виплат.

09:33 18.05.2022

ПАМ’ЯТКА: Що робити в зоні бойових дій?

Зберігайте спокій і концентрацію. У кризових умовах проти вас діятимуть численні фактори, зокрема емоції. Тому пам’ятайте, що в критичний момент необхідно бути зібраними та сфокусованими.

11:56 17.05.2022

Тетяна Михайленко: Фонд не припиняв виплати ні на день з початку війни

Від початку війни фахівці Фонду соціального страхування України не призупиняли роботу ні на день, часто виконуючи свої обов’язки попри активні бойові дії, тимчасову окупацію та навіть зруйновані будівлі. Про це Тетяна Михайленко, директор виконавчої дирекції ФССУ, розповіла під час робочої зустрічі із заступником голови правління Фонду Наталією Землянською. Участь у зустрічі також взяв заступник директора Максим Рожанковський.

09:36 16.05.2022

Фонд виплатив 651 мільйонів  гривень щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали майже 100 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 651 мільйон гривень квітневих страхових виплат.

10:53 12.05.2022

З початку війни Фонд виплатив 4,4 мільйона гривень допомог на поховання родинам померлих працівників

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує у повному обсязі здійснювати для українців всі види виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання.

11:06 09.05.2022