Фонд соціального страхування інформує

Охорона праці на підприємствах в опалювальний сезон

Забезпечення належного стану охорони праці та пожежної безпеки підприємства стає особливо актуальним в зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію протипожежних систем та обладнання, використання опалювальних приладів створює додаткову небезпеку виникнення пожежі.

15:51 11.01.2019

Безпека праці в зимовий період року

Працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства – такими є вимоги статті 14 Закону України „Про охорону праці”.

15:46 11.01.2019

Охоплення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду зросло на 24% у 2018 році

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за підсумками 2018 року було профінансовано Фондом соціального страхування України в обсязі 100% вартості для понад 33 тис. застрахованих осіб. Це на 24% більше, ніж у 2017 році. Забезпечення безоплатною реабілітацією гарантується Фондом для всіх працевлаштованих за наявності медичної потреби.

15:42 11.01.2019

Підвищено вимоги до санаторно-курортного лікування за кошти Фонду

З 1 січня 2019 року набули чинності зміни до порядку забезпечення адресним санаторно-курортним лікуванням, що фінансується для потерпілих на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зокрема, розширено і конкретизовано вимоги до умов розміщення, харчування та послуг з лікування.

08:16 08.01.2019

Понад 2 млн 700 тис. застрахованих осіб отримали допомоги і страхові виплати від Фонду у 2018 році

Упродовж 2018 року за оперативними даними Фонд соціального страхування України профінансував здійснення виплат матеріального забезпечення, враховуючи допомогу по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах, для більш ніж 2,5 млн застрахованих осіб на суму біля 12 млрд грн. Страхові виплати щомісяця фінансувались для понад 208 тис. потерпілих на виробництві та членів їх сімей, загальні видатки склали близько 7,8 млрд грн.

08:15 03.01.2019

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує про подання звітності по коштах Фонду

З 02 січня 2019 року розпочинається подання звітності страхувальниками по коштах Фонду за ІVквартал 2018 року.

15:19 02.01.2019

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам сягає 50%

Кожна друга заява-розрахунок для отримання фінансування від Фонду соціального страхування України за листками непрацездатності подається роботодавцями в електронному вигляді. Щодня до Фонду надходить більше 5 тис. електронних заяв-розрахунків.

11:40 22.12.2018

Затверджено новий порядок надання страхових виплат і послуг переселенцям

Внутрішньо переміщені особи, які отримали травми на виробництві, забезпечуватимуться страховими виплатами і фінансуванням медико-соціальних послуг, які проводяться Фондом соціального страхування України, за новим порядком. Відповідну постанову правління ФССУ  затвердило 12 грудня 2018 року, документ набуде чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Фонду.

09:28 20.12.2018

Затверджено нову форму звіту по заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості.

08:27 18.12.2018