Фонд соціального страхування інформує

Сума страхових виплат за результатами трьох кварталів зросла на 29,3%

Упродовж 9 місяців 2018 року витрати Фонду соціального страхування України на страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей склали понад 5 млрд 796 млн гривень. У порівнянні з тим же періодом 2017 року сума витрат зросла на 1 млрд 314 млн грн, або 29,3%.

14:58 23.11.2018

Право на отримання лікарняних у розмірі 100% зарплати розширено на репресованих осіб і постраждалих учасників Революції Гідності

Допомога по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками), що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України у разі хвороби або травми усім працевлаштованим, фінансується у розмірі 100% середньої заробітної плати особам, що мають страховий стаж понад 8 років або за наявності пільг незалежно від тривалості страхового стажу.

15:33 21.11.2018

Витрати на допомогу на поховання за кошти Фонду зросли на 23,5%

Фактична сума витрат Фонду соціального страхування України на виплату допомоги на поховання за даними січня–вересня у порівнянні з тим же періодом минулого року збільшилась на 6,5 млн грн, або на 23,5%. Цей вид матеріального забезпечення упродовж 9 місяців 2018 року профінансовано по майже 8,4 тис. страхових випадках.

10:10 21.11.2018

Безпека праці в осінньо-зимовий період

Забезпечення належного стану охорони праці та пожежної безпеки підприємства стає особливо актуальним в  зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію протипожежних систем та обладнання, використання опалювальних приладів створює додаткову небезпеку виникнення пожежі. Роботодавець повинен прикласти максимум зусиль для захисту працівників та виробництва від пожеж в опалювальний період та переглянути порядок використання протипожежного оснащення .

09:31 20.11.2018

Особам з інвалідністю допомога по вагітності та пологах надається у розмірі не меншому за обчислений з мінімальної зарплати

Допомога по вагітності та пологах фінансується Фондом соціального страхування України для всіх працевлаштованих жінок за увесь період перебування у декретній відпустці, що в середньому становить 126 календарних днів. Сума матеріального забезпечення складає 100% середнього доходу особи за кожен день відпустки, однак не може бути меншою за обчислену із мінімальної заробітної плати, встановленої на час настання страхового випадку.

12:48 19.11.2018

За час проходження реабілітації після хвороби або травми Фондом компенсується втрачений заробіток

Працевлаштовані особи після перенесених захворювань або травм мають право на отримання безоплатного реабілітаційного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Підставою для проходження реабілітації на базі санаторно-курортних закладів є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, що надається за наявності медичних показань, зокрема, у разі підгострого періоду інсультів, інфарктів міокарда, після операцій на серці, органах зору, легенях тощо.

12:45 19.11.2018

За профілем цукрового діабету реабілітацію за кошти Фонду пройшли 4 378 осіб

4 378 застрахованих осіб і їх дітей отримали відновне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за профілем цукрового діабету відповідно до даних 9 місяців 2018 року. Загалом з початку року Фонд профінансував проходження реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за всіма медичними профілями для понад 28 000 працюючих.

12:40 19.11.2018

Для 76% дітей застрахованих батьків Фондом профінансовано реабілітацію за профілем цукрового діабету

Упродовж трьох кварталів 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України послуги з реабілітаційного лікування отримали 1004 дітей у супроводі 978 дорослих. З них 760 дітей, або 76% пройшли відновне лікування за профілем цукрового діабету.

14:22 13.11.2018

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні  дані про страховий стаж

Для розрахунку розмірів допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), що надається за кошти Фонду соціального страхування України, можуть бути використані електронні відомості щодо страхового стажу працівника. Крім того, якщо відповідні дані вже наявні в страхувальника (роботодавця), отримувати їх повторно не потрібно.

15:52 09.11.2018

2022 жінки з порушеннями перебігу вагітності пройшли реабілітацію за кошти Фонду

Упродовж 9 місяців 2018 року лікування у спеціалізованих реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів пройшли 2022  жінки з порушеннями перебігу вагітності. Фінансування реабілітації в обсязі 100% вартості здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

16:02 06.11.2018