Фонд соціального страхування інформує

Фондом соціального страхування профінансовано листки непрацездатності, видані внаслідок виробничої травми або профзахворювання, на суму понад 80 мільйонів гривень

Відповідно до оперативних даних трьох кварталів 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснено фінансування за листками непрацездатності, виданими внаслідок професійного захворювання або травми, пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, 7 290 застрахованим особам. Загальна сума видатків склала понад 80 млн грн.

10:37 05.11.2018

Нещасні випадки під час відряджень, у тому числі ДТП, вважаються пов’язаними з виробництвом

Застраховані (офіційно працевлаштовані) особи у разі настання нещасного випадку під час виконання службових обов’язків мають право на отримання матеріального забезпечення, страхових виплат та медико-соціальних послуг від Фонду соціального страхування України.

08:51 31.10.2018

25% заяв-розрахунків для оплати лікарняних подаються в електронному вигляді

З 1 жовтня 2018 року набули чинності зміни до порядку фінансування страхувальників, відповідно до яких роботодавцям надано можливість подавати заяви-розрахунки для фінансування допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, які надаються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, у електронному вигляді із застосування електронного цифрового підпису. Станом на сьогодні кожна четверта заява-розрахунок подається страхувальниками через клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення.

09:34 30.10.2018

ФОНДОМ ПРОФІНАНСОВАНО 5,6 МЛРД ГРН ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2018 року щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей Фондом соціального страхування України профінансовано на суму 5,6 млрд грн. Зазначені виплати отримують 198,3 тис. осіб, які втратили працездатність через трудову діяльність, а також 9,9 тис. осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника.

15:08 26.10.2018

Безоплатним реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду у 2018 році забезпечено на 28% більше

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2018 року відновним лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України було забезпечено 26 600 застрахованих осіб, що на 5 895 осіб більше порівняно з тим же періодом минулого року.

16:04 22.10.2018

УПРОДОВЖ 9 МІСЯЦІВ ДОПОМОГУ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ОТРИМАЛИ 126 ТИСЯЧ ЖІНОК

За оперативними даними упродовж трьох кварталів 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 126 тис. жінок на суму понад 3 млрд гривень. Розмір допомоги складає 100% середньоденної заробітної плати за кожен день перебування у відпусті по вагітності та пологах.

16:06 19.10.2018

Звіти щодо використання коштів Фонду та заборгованості зі сплати страхових коштів мають бути подані до 20 жовтня

Звіти по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування та щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів подаються до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Базовим звітним періодом є квартал.

15:19 19.10.2018

КОЛИ НАЯВНІСТЬ ЛІКАРНЯНОГО НЕ ГАРАНТУЄ ПРАЦІВНИКУ ЙОГО ОПЛАТУ

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (далі - управління) нагадує, що рішення про призначення матеріального забезпечення по листку непрацездатності приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування яка створюється на підприємстві, в установі, організації. До складу цієї комісії входять представники як адміністрації підприємства, установи, організації так і застрахованих осіб.

15:17 19.10.2018

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати

Особи, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності, мають право на призначення їм допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками) від Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб» від 22.05.2018 № 2443-VIII набув чинності 25 липня цього року.

12:58 11.10.2018