Допомога нашим захисникам

В травні місяці поточного року групою жителів громади було ініційовано, а селищною радою  підтримано, збір коштів для забезпечення амуніцією та одягом  воїнів з Коропської громади, які захищають Україну в зоні бойових дій. Для збору коштів залучено банківський рахунок Алли Шаповал, чоловік якої воює на сході. Висловлюємо подяку всім, хто долучився до підтримки.

18:20 06.06.2022

З Днем журналіста!

Вітаємо журналістів  та ветеранів журналістської ниви з професійним святом, яке відзначається щорічно 6 червня!

13:23 06.06.2022

Гуманітарна допомога для медичних закладів

Сьогодні знову вантажили медичну гумдопомогу. Її привезли на суму 620 тисяч гривень. Чому найбільше радів директор Коропської лікарні Володимир Матусяк – це портативному судинному УЗД апарату, його вартість 450 тисяч гривень. Спеціалісти пройдуть невеликий період навчання – і буде змога якісно діагностувати судинні хвороби кінцівок у хворих.

16:23 02.06.2022

Зароджується співпраця з благодійним фондом, що допомагає військовим

Сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин зустрівся з командою Благодійного фонду «Тільки вперед» із міста Бориспіль. До Коропа благодійники     приїздили з метою налагодження співпраці, і передали амуніцію військовим із нашої громади, які нині боронять Україну.

16:35 01.06.2022

Увага! 2 червня у Коропі, Шабалинові та Оболонні заправлятимуть балони скрапленим газом

Шабалинів – 10:00 (місце просимо уточнити в старости) Короп – 13:00 (територія біля КП «Благоустрій», вулиця Комунальна) Оболоння – 14:00 (місце просимо уточнити в старости) Ціна газу:

14:05 01.06.2022

Не смітіть у лісі!

Днями в одній із груп у соціальній мережі оприлюднили фото, на якому купа сміття в лісі, і відео з автомобілем, який від’їжджає. «Ось ? викидали сміття», ? коментує автор.

11:55 01.06.2022

Знання, що рятують життя: у Коропі пройшов тренінг із домедичної допомоги

Навчання навичкам надання першої допомоги ? важлива складова безпеки людей. Тому за ініціативи Коропської селищної ради сьогодні пройшов тренінг з першої домедичної допомоги. На запрошення голови громади для проведення цього навчання до Коропа приїхали військові медики, які мають відповідний досвід.

16:16 31.05.2022