Сьогодні голова громади Володимир Куніцин відвідав з робочим візитом ряд старостинських округів – щоб оглянути ситуацію з благоустроєм, зокрема на кладовищах (у Шабалинові, Нехаївці та Краснопіллі)

Дата: 17.04.2023 14:06

У Шабалинові на кладовищі зараз працює найнята бригада арбористів, спеціально підготовлені майстри спилюють аварійні дерева.

До речі, перед Великоднем тут провели масштабну толоку. Трудилися працівники терцентру, пожежної команди, будинку культури, лікарні, школи й старостату.  Працювали 4 трактори місцевих жителів (пальним забезпечила селищна рада). За день вивезли 12 причепів сміття. Дякуємо всім учасникам толоки та старості, який організував цю масштабну роботу.

Багато було зроблено на кладовищі в Риботині – територію розчистили від порослі, прибрали. Місце вічного спочинку змінилось до непізнаваності.

У Нехаївці й Краснопіллі на кладовищах багато дерев, які треба спилювати. Особливо на двох кладовищах Краснопілля, де ситуація вже катастрофічна.

Тому буде розглядатися можливість виділення коштів для наведення тут ладу.