Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 10.04.2017 15:08

Фото без опису   10 квітня  голова Коропської селищної ради Віктор Журавель провів засідання виконавчого комітету селищної ради, на  якому  розглядалися питання про перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення КП «Вода». Селищний голова звернув увагу також на питання щодо завершення опалювального сезону періоду 2016-2017 років.

Василь Кравченко, заступник селищного голови,  інформував стосовно гербових печаток колишніх сільських рад.

Питання  про заяви Червоненського психоневрологічного інтернату про призначення опікуна підопічним озвучила секретар ради Людмила Гавриленко.

Позитивно вирішили  розгляд заяв громадян щодо надання дозволу на отримання кредиту та на присвоєння окремої адреси житлового приміщення.

З питанням про дотримання договірних відносин з Коропським РЕМ, в частині своєчасного надання показників лічильників  юридичних споживачів, до присутніх звернувся заступник директора з енергозбуту Коропського РЕМ Максим Соловйов.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю  виконавчого апарату Коропської селищної ради