Планується проведення спільного семінару для представників громадських формувань та адміністраторів ЦНАП

Дата: 11.04.2017 10:15

Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області планується проведення спільного семінару для представників громадських формувань та адміністраторів ЦНАП,

державних реєстраторів Коропської районної державної адміністрації, Коропської селищної ради Чернігівської області та нотаріусів з питань процедури державної реєстрації, а саме: надання статусу неприбутковості громадським формуванням, особливостей процедури прийняття документів адміністраторами ЦНАП у сфері реєстрації громадських формувань, антирейдерського законодавства, новацій та он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, а також особливостей процедури надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації.

Крім того, заплановано проведення прийому громадян та представників юридичних осіб з питань державної реєстрації громадських формувань, державної реєстрації прав на  нерухомість та бізнесу в Коропській районній державній адміністрації за місцем прийому відповідних суб’єктів звернень (приміщення районної державної адміністрації, центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації), надання консультацій та роз’яснень громадянам з вказаних питань, а також проведення роз’яснювальної роботи щодо питань позасудового поновлення прав суб’єктів звернень у сферах реєстрації.

Проведення заходів заплановано на 28 квітня 2017 року, семінар – з 10.30 до 12.00 год., прийом громадян з 12.00 – до 13.00 год.

Проведення семінару та прийом громадян буде здійснюватися за участю головного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісій з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Матвійчук Анастасії Сергіївни, головного спеціаліста відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Медведєвої Інни Вікторівни.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю  виконавчого апарату Коропської селищної ради