Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Волонтер із англійського міста Кентербері - Філліп Едмондс з гуманітарною допомогою в Коропі

   Нещодавно на Коропщину вже одиннадцятий рік поспіль, завітав наш друг,  волонтер із англійського міста Кентербері Філліп Едмондс.

   Працівники Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітно зустрічали мецената, адже його небайдужість до проблем жителів нашого району, які самостійно без сторонньої допомоги не можуть подолати складні життєві обставини,  вражає та  не може не викликати повагу.

  Цього разу Філліп, як представник благодійної організації «Британсьька гуманітарна допомога» особисто привіз: одяг (дитячий та для дорослих), взуття, м’які іграшки, книги, засоби особистої гігієни, які будуть передані сім’ям в складних життєвих обставинах.

   За гуманітарною допомогою також можуть звернутися малозабезпечені та багатодітні сім’ї, одинокі матері, сім’ї учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщені особи, сім’ї в яких виховуються діти з особливими потребами.

   З метою отримання речової допомоги звертайтесь: смт. Короп, приміщенні Районної ради (праве крило 4-й поверх),  Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. тел. 2-15-50

 

 

За інформацією Коропського районного центру 
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді« повернутися до списку новин