Оголошення

Документи на субсидію тепер подаються в ЦНАП. До Управління соцзахисту РДА – тільки поштою чи в електронній формі

Для призначення житлової субсидії необхідно подати заяву та декларацію про доходи і витрати до органу соціального захисту населення. 28 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1035, яка розділяє повноваження органів влади у сфері призначення державних виплат. З 1 січня 2021 року відбулися зміни:

09:55 12.01.2021

Оголошення Коропської селищної ради про результати відбіру виконавців земельних торгів земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності

Коропська селищна рада інформує про результати засідання комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 35,0 га, яке відбулося 01.12.2020 р., щодо визначення виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засада з метою продажу права оренди та укладання договору оренди земельної ділянки комунальної власності, площею 35,0 га для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва (01.01), розташовані на території Коропської селищної ради , Чернігівської області:

08:44 29.12.2020

Увага! Триває прийом пропозицій до проєкту Плану соціально-економічного розвитку Коропської територіальної громади на 2021 рік.

Кожен житель громади може подати свої пропозиції, які будуть розглянуті на засіданні Робочої групи і за результатами розгляду включені до проєкту Плану соціально-економічного розвитку на 2021 рік

09:37 16.12.2020

Оголошення

16:21 04.12.2020

Оголошення Коропської селищної ради про відбір виконавців земельних торгів земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15:12 23.10.2020

Будьте обережними - не станьте жертвою шантажу в цифровому просторі

Люди онлайн можуть бути не тими, за кого себе видають! За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей у період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

09:04 07.10.2020