До уваги громадян!

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Коропської селищної ради.

08:30 30.10.2019

Щодо безпеки дорожнього руху

На виконання листа Служби автомобільних доріг у Чернігівській області №01-06/2132/05 від 07.10.19 доводимо до вашого відома, що в результаті комісійного обстеження автомобільних доріг області було виявлено нанесення грунту на покриття проїзної частини під час збирання сільгосппродукції від сільгосптехніки.

11:44 18.10.2019

Оголошення Коропської селищної ради про відбір виконавців земельних торгів земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

12:12 01.10.2019

Оголошення

Коропська селищна рада має намір з 01.11.2019 року передати в оренду нежитлове приміщення  загальною площею 15,2 кв м, що  знаходиться  на 1 поверсі  нежитлової будівлі за адресою: Чернігівська обл.,  смт Короп, вул. Кибальчича, 12.

11:44 26.09.2019

Про часткове відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах

З метою підтримки місцевих товаровиробників, до обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 20.12.2016 № 6-7/VII (із змінами і доповненнями) (далі – Програма), було внесено зміни, а саме: доповнено розділом 4.6. «Підтримка місцевих товаровиробників» та затверджено Порядок часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях (додаток 3 до Програми).

16:38 20.09.2019

Змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів

Головне Управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області повідомляє, що з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

11:00 30.08.2019

До відома сільгоспвиробників

На виконання рішення колегії обласної державної адміністрації «Про фінансову підтримку розвитку агропромислового комплексу області» №5.1 від 19.06.2019 року (далі – Рішення) та з метою активізації участі сільгоспвиробників області у державних програмах підтримки нагадуємо, що в 2019 році діють такі напрями підтримки:

16:46 09.08.2019

Оголошення

Графік проведення засідань робочої групи з питань формування проекту бюджету селищної ради на 2020 рік:

09:37 01.08.2019

До уваги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC) надає консультативні послуги через мережу регіональних консультантів, що працюватимуть у областях України. Головним завданням регіонального консультанта є повний супровід місцевих ОСББ протягом процесу подання заявки на гранти та допомога ОСББ у створенні фінансових рішень із залученням Фонду енергоефективності та банків-партнерів для здійснення енергомодернізації у будинках. Інформацію про Програму Фонду та консультації щодо місцевих програм можна отримати від регіональних консультантів IFC, контактні дані яких розміщені за посиланням: https://eefund.org.ua/how-to-apply#how_to_apply_header_block.

11:09 26.07.2019

Кращий товар Чернігівщини – 2019

На виконання обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради, буде проведений щорічний обласний конкурс « Кращий товар Чернігівщини – 2019»

09:10 16.07.2019