Дата: 04.12.2020 16:21

Фото без описуКоропська селищна рада інформує про результати засідання комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 35,0 га, яке відбулося 01.12.2020 р., щодо визначення виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засада з метою продажу права оренди та укладання договору оренди земельної ділянки комунальної власності, площею 35,0 га для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва (01.01), розташовані на території Коропської селищної ради , Чернігівської області:

Цільове призначення (функціональне використання) земельної ділянки

Площа, га

Кадастровий номер земельної ділянки

Умови продажу

1. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

35,0

Оренда

Комісією визначено переможцем відбору з надання послуг з формування лоту, підготовки земельної ділянки до проведення земельних торгів з метою продажу права оренди та укладання договорів оренди земельної ділянки комунальної власності юридична особа - приватне підприємство «Десна-Експерт-М», код 33111200, адреса: проспект Перемоги, 14/53 м.Чернігів, 14017.

Результати засідання комісії Коропської селищної ради буде подано на розгляд та затвердження депутатами на пленарному засіданні Коропської селищної ради.