Вузи до яких Ви маєте можливість вступити: • Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів); • Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (м. Харків); • Військова Академія (м. Одеса); •

Дата: 10.05.2022 13:01

Фото без описуВузи до яких Ви маєте можливість вступити:

• Військова Академія (м. Одеса);
• Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова (м. Житомир).
• Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут (м. Київ);
• Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків);
• Військовий інститут Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ);
• Інститут військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія» (м. Одеса);
• Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків)

Випускники військових вузів після закінчення навчання отримають диплом державного зразка за одним із пріоритетних напрямків:

• юридична діяльність;
• військова юстиція;
• комп’ютерні науки;
• телекомунікації та радіотехніка;
• кібербезпека;
• журналістика;
• психологія;
• фінанси та банківська справа;
• культурологія;
• забезпечення військ;
• військове управління;
• озброєння та військова техніка.

Вимоги до абітурієнтів щодо вступу у ВВНЗ, ВНП ВНЗ, ВКСС:
• вік від 17 до 30 років в незалежності від статі особи;
• сертифікати про проходження ЗНО, прохідний бал яких не нижче 100;
• позитивний результат проходження психологічного відбору;
• особи придатні за станом здоров’я та мають достатню фізичну підготовку;
• бажання здобути знання та мати почуття обов’язку й відповідальності.

Основні переваги:
• безоплатне навчання, харчування, проживання, медичне обстеження та лікування, речове забезпечення;
• забезпечення випускників робочим місцем;
• стипендіальне забезпечення;
• період навчання у вузі зараховується, як термін проходження строкової військової служби.

Термін навчання у ВВНЗ становить 5 років. Після завершення навчання курсант отримує первинне військове звання осіб офіцерського складу - лейтенант.

Термін навчання у військовому коледжі сержантського складу становить 2-2,5 роки. Після завершення навчання у військовому коледжі випускники отримують диплом «молодшого бакалавра» та мають можливість продовжити військову службу за контрактом або вступити без складання вступних іспитів до ВВНЗ на ІІ курс для отримання офіцерського звання.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до першого відділу Новгород -Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Коропський військомат) який знаходиться за адресою: вул. Вознесенська 24, смт. Короп., тел 2-11-39, 0509581434.

Інформацію надав перший відділ Новгород -Сіверського районного
територіального центру комплектування та соціальної підтримки