Із 3 січня оголошується приписка до призовної дільниці юнаків 2006 року народження

Дата: 21.12.2022 11:44

На підставі статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації від 26.10.2022 № В-88 та розпорядження голови Новгород-Сіверської міської ради від 02.11.2022 № 277 з 3 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян чоловічої статі 2006 року народження.

У зв'язку з цим юнакам, які народились з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, і постійно або тимчасово проживають на території Коропської громади, необхідно прибути на приписку за адресою: вул. Вознесенська, 24, смт Короп, у точно визначений для них час, зазначений у особистій повістці. З собою  потрібно мати документи, що посвідчують особу.

Громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше, або ті, що не отримали особистих повісток, також повинні прибути за вказаною адресою.

Додається витяг з наказу начальника Новгород-Сіверського РТЦКтаСП: